DESPOT CLAN WEB SİTESİ
Lütfen Sitemize Giriş Yapınız Veya Uye Olunuz!!
DESPOT CLAN WEB SİTESİ
Lütfen Sitemize Giriş Yapınız Veya Uye Olunuz!!
DESPOT CLAN WEB SİTESİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DESPOT CLAN WEB SİTESİ

Dosyalar,Resimler,Videolar,Clan Savaşları...

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Custom Crosshair

YazarMesaj
__SeHZaDe__
Yönetici
Yönetici
__SeHZaDe__

Custom Crosshair Empty
MesajKonu: Custom Crosshair   Custom Crosshair Icon_minitimeSalı Nis. 21, 2009 5:08 am

Ekran ayarı 800*600 a göre tamamdır(-112 | 84) Diğer çözünürlüklere göre ayarlarsınız deneyerek. Ben deneyerek buldum 800*600 için. Programı açınca ordaki Load a tıklayarak hangi crosshair olduğunu seçebilirsiniz. Programı açıp oyuna giriyorsunuz ve Ctrl+5 e basıyorsunuz ekranın ortasına gelecektir crosshair. Oyundan çıkınca ctrl+5 ve ctrl+4 e tekrar basmanız gerek yoksa mouse imlecini göremezsiniz . Biraz araştırarak programı daha iyi anlarsınız. Araştırma derken programı deneyin biraz önce .

Kolay kullanım ;
Programı açınca ilk Load a tılayıp resmi seçin sonra Show Corsshair ı etkin hale getirin, sonra Offset yazıyor onun sonundaki rakamı silip tekrar yazın. Karşısında Y yazıyor ona da aynısını yapın ve servera girin ve ctrl + 5 e basın . Oyundan çıkarsanız tekrar ctrl+5 e basıp mouse imlecini getirin .

800*600 de crosshair oyundayken ortada olmazsa Offset yazan yere -112 Karşısındaki Y yazan yere 84 yazın .

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Resimli anlatım;

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Desing By __SeHZaDe__
https://despotclan.yetkin-forum.com

Custom Crosshair
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Crosshair Hack Sxe 7.7